ahmet_58

ahmet58
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2012
Location: S?VAS, MERKEZ, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 35% The Legend of Zorro (2005) - Rated 15 Jul 2012
85 35% Charlie's Angels (2000) - Rated 15 Jul 2012
70 7% Sin City (2005) - Rated 15 Jul 2012
88 46% Fantastic Four (2005) - Rated 15 Jul 2012
98 96% V for Vendetta (2006) - Rated 15 Jul 2012
90 60% Cars (2006) - Rated 15 Jul 2012
80 20% Watchmen (2009) - Rated 15 Jul 2012
90 60% The Da Vinci Code (2006) - Rated 15 Jul 2012
95 84% X-Men (2000) - Rated 15 Jul 2012
90 60% X2: X-Men United (2003) - Rated 15 Jul 2012