ahmetaytac

ahmetaytac
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 28 May 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% Good Time (2017) - Rated 28 Jun 2018
95 84% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 28 Jun 2018
65 1% Up (2009) - Rated 28 Jun 2018
80 26% A Prophet (2009) - Rated 28 Jun 2018
95 84% Enter the Void (2010) - Rated 28 Jun 2018
95 84% The Tenant (1976) - Rated 27 Jun 2018
90 57% Withnail & I (1987) - Rated 27 Jun 2018
90 57% The Elephant Man (1980) - Rated 27 Jun 2018
95 84% Spider (2002) - Rated 27 Jun 2018
100 98% Full Metal Jacket (1987) - Rated 27 Jun 2018