Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ahmetemre

Cinema Addict - 1498 Film Ratings

Member Since: Jan 21, 2013

Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings
74 53% Our Planet: Behind the Scenes (2019) - Apr 06, 2021
75 58% Crip Camp (2020) - Apr 06, 2021
88 93% The Father (2020) - Apr 06, 2021
71 42% My Octopus Teacher (2020) - Apr 06, 2021
60 20% Mank (2020) - Mar 28, 2021
62 23% Booksmart (2019) - Mar 28, 2021
79 77% And Then We Danced (2019) - Mar 22, 2021
76 64% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Mar 22, 2021
80 80% Nomadland (2020) - Feb 26, 2021
77 69% Soul (2020) - Feb 22, 2021