ahmetenes

ahmetenes
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2024
Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings

Check out ahmetenes's...

92 73% Red Desert (1964) - Rated 09 Apr 2024
92 73% L'Eclisse (1962) - Rated 09 Apr 2024
90 52% L'avventura (1960) - Rated 09 Apr 2024
85 33% The Passenger (1975) - Rated 09 Apr 2024
85 33% Ossessione (1943) - Rated 09 Apr 2024
92 73% Rocco and His Brothers (1960) - Rated 09 Apr 2024
88 40% Le Notti Bianche (1957) - Rated 09 Apr 2024
100 95% The Leopard (1963) - Rated 09 Apr 2024
90 52% Death in Venice (1971) - Rated 09 Apr 2024
92 73% Nights of Cabiria (1957) - Rated 09 Apr 2024