ahmetkececi

ahmetkececi
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 33% Azizler (2021) - Rated 28 Apr 2021
84 66% The Secret Life of Pets (2016) - Rated 28 Apr 2021
80 40% Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? (2021) - Rated 28 Apr 2021
70 22% I Care a Lot (2021) - Rated 28 Apr 2021
72 28% Thunder Force (2021) - Rated 28 Apr 2021
78 31% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Rated 16 Sep 2018
88 72% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 16 Sep 2018
83 62% Lion (2016) - Rated 21 Jul 2018
67 14% Ölümlü Dünya (2018) - Rated 03 Mar 2018
65 11% Ay Lav Yu Tuu (2017) - Rated 03 Mar 2018