ahmetsena

ahmetsena
Film Freak - 716 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2012
Location: Amsterdam, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 75% The Hunt (2012) - Rated 28 Apr 2014
65 40% The Fountain (2006) - Rated 15 May 2013
73 74% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 13 May 2013
35 4% Taken 2 (2012) - Rated 02 May 2013
74 74% Looper (2012) - Rated 01 May 2013
53 18% Frankenweenie (2012) - Rated 30 Apr 2013
42 9% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 30 Apr 2013
72 73% The Fall (2008) - Rated 30 Apr 2013
78 74% Small Apartments (2012) - Rated 05 Mar 2013
69 41% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 12 Feb 2013