Ahmetysnatkn

ahmetysnatkn
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2021
Location: Turkey

more Recent Ratings

90 62% Rear Window (1954) - Rated 06 Sep 2024
90 62% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 11 Aug 2024
90 62% A Clockwork Orange (1971) - Rated 13 Mar 2024
60 1% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 13 Mar 2024
75 17% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 13 Mar 2024
85 44% The Da Vinci Code (2006) - Rated 13 Mar 2024
80 30% The Platform (2019) - Rated 13 Mar 2024
75 17% Angels & Demons (2009) - Rated 13 Mar 2024
70 8% Taxi Driver (1976) - Rated 13 Mar 2024
70 8% Julie & Julia (2009) - Rated 13 Mar 2024