aidanrh

aidanrh
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 44% The Revenant (2015) - Rated 15 Jan 2016
65 16% The Conversation (1974) - Rated 12 Oct 2015
80 36% Youth in Revolt (2010) - Rated 12 Oct 2015
85 56% Sleepwalk with Me (2012) - Rated 12 Oct 2015
75 26% Foxcatcher (2014) - Rated 12 Oct 2015
82 43% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 12 Oct 2015
80 36% Interstellar (2014) - Rated 12 Oct 2015
65 16% Dogtooth (2009) - Rated 12 Oct 2015
88 74% 12 Years a Slave (2013) - Rated 12 Oct 2015
90 85% Her (2013) - Rated 12 Oct 2015