Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aidenvella

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out aidenvella's...
90 73% Mother! (2017) - Jan 04, 2019
75 32% The Hangover (2009) - Jan 04, 2019
69 26% Get Out (2017) - Jan 04, 2019
60 14% Kingsman: The Secret Service (2015) - Jan 04, 2019
55 5% White Chicks (2004) - Jan 04, 2019
88 61% Django Unchained (2012) - Jan 04, 2019
80 50% The Social Network (2010) - Jan 04, 2019
80 50% The Revenant (2015) - Jan 04, 2019
80 50% Life Is Beautiful (1997) - Jan 04, 2019
90 73% Shutter Island (2010) - Jan 04, 2019