aikugur

aikugur
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 38% Insidious (2010) - Rated 08 Jul 2016
57 29% Super Size Me (2004) - Rated 08 Jul 2016
63 50% Finisterrae (2010) - Rated 08 Jul 2016
55 24% XXY (2007) - Rated 08 Jul 2016
80 83% The Lobster (2015) - Rated 08 Jul 2016
78 81% Before Sunset (2004) - Rated 08 Jul 2016
67 61% Barton Fink (1991) - Rated 08 Jul 2016
62 44% Men in Black (1997) - Rated 08 Jul 2016
81 84% Jaws (1975) - Rated 08 Jul 2016
78 81% The Dreamers (2004) - Rated 08 Jul 2016