ajandnis

ajandnis
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% Alice in Wonderland (2010) - Rated 30 Jun 2016
90 71% Cinderella (2015) - Rated 30 Jun 2016
70 28% A Girl Like Her (2015) - Rated 30 Jun 2016
85 46% WALL·E (2008) - Rated 30 Jun 2016
60 17% The Proposal (2009) - Rated 30 Jun 2016
40 10% Vampire Academy (2014) - Rated 30 Jun 2016
90 71% Heathers (1989) - Rated 30 Jun 2016
95 89% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 30 Jun 2016
90 71% Ex Machina (2015) - Rated 30 Jun 2016
98 96% After (2012) - Rated 30 Jun 2016