ajay60606

ajay60606
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2017
Location: Indonesia
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The Piano Teacher (2001) - Rated 30 Oct 2017
100 Melancholia (2011) - Rated 30 Oct 2017
100 The Wrestler (2008) - Rated 30 Oct 2017
100 Rear Window (1954) - Rated 30 Oct 2017
100 Senna (2010) - Rated 30 Oct 2017
100 Searching for Sugar Man (2012) - Rated 30 Oct 2017
100 Grizzly Man (2005) - Rated 30 Oct 2017
100 Citizen Kane (1941) - Rated 30 Oct 2017
100 There Will Be Blood (2007) - Rated 30 Oct 2017
100 Black Swan (2010) - Rated 30 Oct 2017