ajays8

ajays8
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2017
Location: St. Louis, MO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% A Grand Day Out with Wallace and Gromit (1989) - Rated 09 Apr 2017
91 63% Rear Window (1954) - Rated 04 Mar 2017
78 15% Nightcrawler (2014) - Rated 28 Feb 2017
98 90% In Bruges (2008) - Rated 27 Feb 2017
90 57% Five Easy Pieces (1970) - Rated 27 Feb 2017
88 51% Days of Heaven (1978) - Rated 27 Feb 2017
98 90% The Tree of Life (2011) - Rated 27 Feb 2017
85 40% Gran Torino (2008) - Rated 27 Feb 2017
94 78% Pulp Fiction (1994) - Rated 27 Feb 2017
85 40% La La Land (2016) - Rated 27 Feb 2017