We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
ajaysarkar45

Film Freak - 935 Film Ratings

Member Since: Jul 14, 2020

Location: India

Bio:


91-100 - Masterpiece (★★★★★)
81-90 - Excellent (★★★★½)
71-80 - Very Good (★★★★)
61-70 - Good (★★★½)
51-60 - Fine (★★★)
41-50 - Average (★★½)
31-40 - Poor (★★)
21-30 - Bad (★½)
11-20 - Terrible (★)
1-10 - Garbage (½)
more Recent Ratings
Check out ajaysarkar45's...
50 36% Wedding Crashers (2005) - Jan 24, 2022
70 74% Trapped (2017) - Jan 24, 2022
65 65% Vicky Donor (2012) - Jan 24, 2022
65 65% Outrage (1950) - Jan 23, 2022
55 50% Shubh Mangal Saavdhan (2017) - Jan 23, 2022
65 65% Bareilly Ki Barfi (2017) - Jan 23, 2022
75 80% Madaari (2016) - Jan 22, 2022
55 50% Behen Hogi Teri (2017) - Jan 21, 2022
65 65% Shaadi Mein Zaroor Aana (2017) - Jan 21, 2022
70 74% New York (2009) - Jan 20, 2022