ajbuh

ajbuh
Movie Buff - 250 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: New York, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 59% Persepolis (2007) - Rated 14 Feb 2012
85 78% Shadow of a Doubt (1943) - Rated 14 Feb 2012
85 78% Rebel Without a Cause (1955) - Rated 14 Feb 2012
85 78% The Insider (1999) - Rated 14 Feb 2012
90 93% Cinema Paradiso (1988) - Rated 14 Feb 2012
75 43% Sita Sings the Blues (2008) - Rated 14 Feb 2012
85 78% Léon: The Professional (1994) - Rated 14 Feb 2012
85 78% Monkey Business (1931) - Rated 14 Feb 2012
80 59% Rashomon (1950) - Rated 14 Feb 2012
75 43% My Winnipeg (2007) - Rated 14 Feb 2012