ajessen03

ajessen03
Movie Buff - 494 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 60% Bad Grandpa (2013) - Rated 12 May 2014
92 88% The Lego Movie (2014) - Rated 12 May 2014
87 77% The Spectacular Now (2013) - Rated 12 May 2014
68 25% The Campaign (2012) - Rated 12 May 2014
80 52% Warm Bodies (2013) - Rated 12 May 2014
75 39% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 12 May 2014
73 35% V/H/S (2012) - Rated 12 May 2014
95 93% Louis C.K.: Oh My God (2013) - Rated 12 May 2014
79 46% The Five-Year Engagement (2012) - Rated 12 May 2014
82 60% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 12 May 2014