ajfrench

ajfrench
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2022
Location: Winter Park, florida, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% Parallel Mothers (2021) - Rated 09 Feb 2022
45 10% Captain Marvel (2019) - Rated 09 Feb 2022
90 71% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 09 Feb 2022
65 32% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 09 Feb 2022
80 46% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 09 Feb 2022
90 71% The Black Stallion (1979) - Rated 09 Feb 2022
95 89% New Girl (2011) - Rated 09 Feb 2022
85 57% Mare of Easttown (2021) - Rated 09 Feb 2022
85 57% Succession (2018) - Rated 09 Feb 2022
95 89% Bao (2018) - Rated 09 Feb 2022