ajiav

ajiav
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 58% Mud (2013) - Rated 28 Dec 2016
81 30% Pee-wee's Big Holiday (2016) - Rated 04 Dec 2016
10 0% The Puffy Chair (2005) - Rated 04 Dec 2016
92 88% Spirited Away (2001) - Rated 04 Dec 2016
89 72% High and Low (1963) - Rated 04 Dec 2016
86 51% 12 Monkeys (1995) - Rated 04 Dec 2016
86 51% The Straight Story (1999) - Rated 04 Dec 2016
48 8% Home Alone (1990) - Rated 04 Dec 2016
82 31% Awakenings (1990) - Rated 04 Dec 2016
39 6% Forrest Gump (1994) - Rated 04 Dec 2016