ajitar

ajitar
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 15 Mar 2014
80 42% Gosford Park (2001) - Rated 15 Mar 2014
90 67% Rosemary's Baby (1968) - Rated 15 Mar 2014
80 42% Two-Lane Blacktop (1971) - Rated 15 Mar 2014
100 89% The Fire Within (1963) - Rated 04 Feb 2014
70 20% Only God Forgives (2013) - Rated 04 Feb 2014
80 42% Blue Valentine (2010) - Rated 04 Feb 2014
70 20% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 04 Feb 2014
80 42% A Prophet (2009) - Rated 04 Feb 2014
80 42% The Social Network (2010) - Rated 04 Feb 2014