ajitbirsingh

ajitbirsingh
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 58% Burning (2018) - Rated 18 Feb 2019
100 91% Children of Men (2006) - Rated 03 Feb 2019
80 25% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 03 Feb 2019
100 91% The World of Apu (1959) - Rated 03 Feb 2019
90 58% The Florida Project (2017) - Rated 03 Feb 2019
100 91% The Godfather: Part II (1974) - Rated 03 Feb 2019
95 77% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 03 Feb 2019
65 11% Prometheus (2012) - Rated 03 Feb 2019
60 8% John Q (2002) - Rated 03 Feb 2019
85 37% Billy Elliot (2000) - Rated 03 Feb 2019