ajkert

Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: Nov 25, 2017
Check out ajkert's...
95 31% | Solo: A Star Wars Story (2018) - May 27, 2018 |
97 59% | L.A. Confidential (1997) - May 26, 2018 |
97 59% | In the Loop (2009) - May 25, 2018 |
99 90% | Chinatown (1974) - May 25, 2018 |
99 90% | Pan's Labyrinth (2006) - May 25, 2018 |
97 59% | Pulp Fiction (1994) - May 25, 2018 |
95 31% | The Little Hours (2017) - Mar 12, 2018 |
96 44% | Annihilation (2018) - Mar 08, 2018 |
97 59% | Cave of Forgotten Dreams (2011) - Mar 06, 2018 |
96 44% | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Mar 06, 2018 |