ajlt728

ajlt728
Movie Buff - 188 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% The Exorcist (1973) - Rated 24 Oct 2021
76 45% The Perfection (2018) - Rated 24 Oct 2021
88 74% Hereditary (2018) - Rated 24 Oct 2021
83 60% Squid Game (2021) - Rated 24 Oct 2021
69 34% The German Doctor (2014) - Rated 24 Oct 2021
91 87% Futurama (1999) - Rated 24 Oct 2021
92 91% Black Mirror (2011) - Rated 24 Oct 2021
81 57% Raised By Wolves (2020) - Rated 24 Oct 2021
65 31% Tenet (2020) - Rated 24 Oct 2021
84 63% I Am Mother (2019) - Rated 23 Oct 2021