ajmercad

ajmercad
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2012
Location: Syracuse, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A little about me...

more Recent Ratings

87 43% Tales of the Black Freighter (2009) - Rated 25 Nov 2012
85 34% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 25 Nov 2012
91 79% El Topo (1970) - Rated 25 Nov 2012
91 79% Santa Sangre (1989) - Rated 25 Nov 2012
90 64% Fando and Lis (1968) - Rated 25 Nov 2012
91 79% Where the Buffalo Roam (1980) - Rated 25 Nov 2012
91 79% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 25 Nov 2012
93 86% Natural Born Killers (1994) - Rated 25 Nov 2012
100 95% Watchmen (2009) - Rated 25 Nov 2012
90 64% Dark City (1998) - Rated 25 Nov 2012