ajs_2323

ajs2323
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2006
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 69% Sleepers (1996) - Rated 14 Aug 2007
90 97% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
65 40% Hot Shots! (1991) - Rated 14 Aug 2007
50 17% Deep Blue Sea (1999) - Rated 14 Aug 2007
70 55% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007
50 17% Vegas Vacation (1997) - Rated 14 Aug 2007
50 17% The Omen (2006) - Rated 14 Aug 2007
45 10% Bulletproof Monk (2003) - Rated 14 Aug 2007
65 40% Three Amigos! (1986) - Rated 14 Aug 2007
60 30% A Knight's Tale (2001) - Rated 14 Aug 2007