ajs76

ajs76
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 23 Sep 2017
85 59% La La Land (2016) - Rated 23 Sep 2017
90 82% Saving Private Ryan (1998) - Rated 23 Sep 2017
90 82% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 23 Sep 2017
65 19% Deep Impact (1998) - Rated 23 Sep 2017
0% The Punisher (2004) - Rated 23 Sep 2017
78 30% Days of Thunder (1990) - Rated 23 Sep 2017
85 59% Erin Brockovich (2000) - Rated 23 Sep 2017
85 59% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 23 Sep 2017
80 38% Iron Man (2008) - Rated 23 Sep 2017