ajt86

ajt86
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 19% Alien: Resurrection (1997) - Rated 30 Aug 2016
81 59% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 30 Aug 2016
84 71% Taxi Driver (1976) - Rated 30 Aug 2016
82 64% X-Men: First Class (2011) - Rated 30 Aug 2016
86 80% Pulp Fiction (1994) - Rated 30 Aug 2016
82 64% The Mighty Boosh (2003) - Rated 30 Aug 2016
95 99% The Godfather (1972) - Rated 30 Aug 2016
85 76% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 30 Aug 2016
81 59% World War Z (2013) - Rated 30 Aug 2016
79 52% The Rock (1996) - Rated 30 Aug 2016