We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

akali_

akali width="104" height="110"

Celluloid Junkie - 4780 Film Ratings

Member Since: Mar 8, 2021

Location: Belgium

Age: 32

more Recent Ratings

65 44% The Handmaid's Tale (2017) - Dec 02, 2022
65 44% Following (1998) - Dec 02, 2022
60 36% Cheech and Chong's Up in Smoke (1978) - Dec 02, 2022
66 46% Leon Morin, Priest (1961) - Dec 02, 2022
60 36% Bronco Billy (1980) - Dec 01, 2022
76 71% My Friends (1975) - Dec 01, 2022
69 52% Nosferatu the Vampyre (1979) - Dec 01, 2022
63 40% Blind (2007) - Dec 01, 2022
50 24% A Friend of the Family (2022) - Dec 01, 2022
57 32% A Lonely Place to Die (2011) - Nov 30, 2022