akamateo11

akamateo11
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2013
Location: Nashville, TN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Richard Jewell (2019) - Rated 20 Apr 2020
100 92% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 21 Jul 2014
90 38% The Karate Kid (1984) - Rated 21 Jul 2014
90 38% Rocky (1976) - Rated 21 Jul 2014
100 92% No Country for Old Men (2007) - Rated 08 Sep 2013
99 83% Heat (1995) - Rated 08 Sep 2013
100 92% Goodfellas (1990) - Rated 08 Sep 2013
100 92% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 08 Sep 2013
98 81% Joe Dirt (2001) - Rated 08 Sep 2013
100 92% Meet the Parents (2000) - Rated 08 Sep 2013