akanisetti02

akanisetti02
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 28 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 45% The Dark Knight (2008) - Rated 28 May 2021
75 25% The Martian (2015) - Rated 28 May 2021
95 72% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 28 May 2021
75 25% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 28 May 2021
85 45% Unbreakable (2000) - Rated 28 May 2021
75 25% Akira (1988) - Rated 28 May 2021
90 53% The Avengers (2012) - Rated 28 May 2021
80 37% Ran (1985) - Rated 28 May 2021
80 37% Mission: Impossible (1996) - Rated 28 May 2021
55 3% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 28 May 2021