akaryakar

akaryakar
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% There Will Be Blood (2007) - Rated 07 Jul 2011
80 62% Sherlock Holmes (2009) - Rated 07 Jul 2011
85 82% Transporter 3 (2008) - Rated 07 Jul 2011
85 82% The Social Network (2010) - Rated 07 Jul 2011
85 82% I Am Legend (2007) - Rated 07 Jul 2011
70 16% The Town (2010) - Rated 07 Jul 2011
80 62% Hancock (2008) - Rated 07 Jul 2011
80 62% Taken (2008) - Rated 07 Jul 2011
75 37% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 07 Jul 2011
75 37% Hitman (2007) - Rated 07 Jul 2011