akb1010

akb1010
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 03 May 2014
Location: Stuttgart, Baden-Württemberg, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: lover of great stories

more Recent Ratings

75 32% Toy Story (1995) - Rated 03 May 2014
82 54% She's the Man (2006) - Rated 03 May 2014
78 37% Chalet Girl (2011) - Rated 03 May 2014
79 42% Sydney White (2007) - Rated 03 May 2014
89 78% Romeo + Juliet (1996) - Rated 03 May 2014
91 89% Shakespeare in Love (1998) - Rated 03 May 2014
72 28% Varsity Blues (1999) - Rated 03 May 2014
75 32% Any Given Sunday (1999) - Rated 03 May 2014
83 58% Love and Basketball (2000) - Rated 03 May 2014
85 64% Back to the Future Part III (1990) - Rated 03 May 2014