akdogan41090

akdogan41090
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am working on my graduation project about movie recommendation using big data.

more Recent Ratings

90 95% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 26 Nov 2018
85 87% Life Is Beautiful (1997) - Rated 26 Nov 2018
50 12% Baseketball (1998) - Rated 26 Nov 2018
70 62% An American Werewolf in London (1981) - Rated 26 Nov 2018
70 62% Robin Hood (2010) - Rated 26 Nov 2018
50 12% Doom (2005) - Rated 26 Nov 2018
60 33% Drag Me to Hell (2009) - Rated 26 Nov 2018
70 62% Cube (1997) - Rated 26 Nov 2018
60 33% A Bug's Life (1998) - Rated 26 Nov 2018
50 12% Contact (1997) - Rated 26 Nov 2018