akemalsaglam

akemalsaglam
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Life Is Beautiful (1997) - Rated 02 Apr 2018
92 89% Cinema Paradiso (1988) - Rated 02 Apr 2018
90 78% Nights of Cabiria (1957) - Rated 30 Mar 2018
80 19% Skyfall (2012) - Rated 30 Mar 2018
83 41% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 30 Mar 2018
81 32% The Revenant (2015) - Rated 30 Mar 2018
77 6% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 30 Mar 2018
85 57% The Usual Suspects (1995) - Rated 30 Mar 2018
80 19% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 30 Mar 2018
70 1% Crank: High Voltage (2009) - Rated 30 Mar 2018