AkForty-7
Bio: I\'m big into sports. I\'ll play anything from football to baseball to water polo. I also like board/card games such as poker, backgammon, and chess.
Recent Ratings
Check out AkForty-7's...
60 39% | The Interview (2014) - Rated 25 May 2015 |
50 28% | Step Brothers (2008) - Rated 25 May 2015 |
70 48% | The Other Guys (2010) - Rated 25 May 2015 |
90 81% | The Usual Suspects (1995) - Rated 25 May 2015 |
70 48% | Setup (2011) - Rated 25 May 2015 |
92 85% | The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 25 May 2015 |
90 81% | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Rated 25 May 2015 |
70 48% | Payback (1999) - Rated 20 Aug 2014 |
100 94% | Enemy of the State (1998) - Rated 17 Aug 2014 |
85 74% | The Internship (2013) - Rated 17 Aug 2014 |