akilnayak

akilnayak
Movie Buff - 360 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2015
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 18% Anyone But You (2023) - Rated 29 Jan 2024
85 56% The Nice Guys (2016) - Rated 28 Jan 2024
84 49% BlackBerry (2023) - Rated 26 Jan 2024
92 91% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 03 Jan 2024
88 69% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 03 Jan 2024
85 56% Wonka (2023) - Rated 03 Jan 2024
78 32% Don't Look Up (2021) - Rated 20 Jul 2023
87 65% Avatar: The Way of Water (2022) - Rated 26 Jun 2023
85 56% Avatar (2009) - Rated 26 Jun 2023
70 18% Murder Mystery 2 (2023) - Rated 26 Jun 2023