akim144

akim144
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 89% 12 Monkeys (1995) - Rated 26 Mar 2016
95 73% Interstellar (2014) - Rated 26 Mar 2016
97 89% Contact (1997) - Rated 26 Mar 2016
91 60% A Bug's Life (1998) - Rated 26 Mar 2016
39 2% Only God Forgives (2013) - Rated 26 Mar 2016
91 60% The Big Lebowski (1998) - Rated 26 Mar 2016
79 7% The Goonies (1985) - Rated 26 Mar 2016
87 34% The Sandlot (1993) - Rated 26 Mar 2016
87 34% State of Play (2009) - Rated 26 Mar 2016
88 44% Steve Jobs (2015) - Rated 26 Mar 2016