akinaydin

akinaydin
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 77% Dead Poets Society (1989) - Rated 16 Feb 2019
70 22% War Horse (2011) - Rated 16 Feb 2019
75 36% Limitless (2011) - Rated 16 Feb 2019
69 9% Incendies (2010) - Rated 16 Feb 2019
80 50% Werk ohne Autor (2018) - Rated 16 Feb 2019
85 59% Climax (2018) - Rated 16 Feb 2019
69 9% Cold War (2018) - Rated 16 Feb 2019
92 86% Buffalo '66 (1998) - Rated 01 Dec 2014
75 36% A Time for Drunken Horses (2000) - Rated 01 Dec 2014
86 68% The Return (2003) - Rated 01 Dec 2014