akincican

akincican
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 2% Kurtlar vadisi - Irak (2006) - Rated 20 Oct 2017
70 38% The Italian Job (2003) - Rated 20 Oct 2017
80 85% Starship Troopers (1997) - Rated 20 Oct 2017
75 73% Shrek (2001) - Rated 20 Oct 2017
72 61% Garfield (2004) - Rated 20 Oct 2017
70 38% Kibar Feyzo (1978) - Rated 20 Oct 2017
85 94% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Oct 2017
85 94% Back to the Future Part III (1990) - Rated 20 Oct 2017
70 38% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 20 Oct 2017
70 38% Rain Man (1988) - Rated 20 Oct 2017