akira4976

akira4976
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 16% Toy Story 3 (2010) - Rated 26 Mar 2018
55 7% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 26 Mar 2018
100 84% Donnie Darko (2001) - Rated 26 Mar 2018
95 56% District 9 (2009) - Rated 26 Mar 2018
90 45% Iron Man (2008) - Rated 26 Mar 2018
80 33% Looper (2012) - Rated 26 Mar 2018
98 68% WALL·E (2008) - Rated 26 Mar 2018
65 13% The Revenant (2015) - Rated 26 Mar 2018
95 56% A Beautiful Mind (2001) - Rated 26 Mar 2018
75 22% I Love You, Man (2009) - Rated 26 Mar 2018