akko

akko
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Léon: The Professional (1994) - Rated 03 Mar 2021
90 82% Over the Moon (2020) - Rated 17 Feb 2021
70 27% Puss in Boots (2011) - Rated 15 Feb 2021
90 82% The Theory of Everything (2014) - Rated 15 Feb 2021
90 82% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 15 Feb 2021
80 60% The First Purge (2018) - Rated 15 Feb 2021
78 51% The Purge: Election Year (2016) - Rated 15 Feb 2021
80 60% The Purge: Anarchy (2014) - Rated 15 Feb 2021
70 27% The Purge (2013) - Rated 15 Feb 2021
85 70% A Quiet Place (2018) - Rated 15 Feb 2021