Akkyo
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2022
Location: Vilanova i la Geltrú, Catalonia, Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Akkyo's...
80 57% | Enemy at the Gates (2001) - Rated 25 Aug 2022 |
78 45% | Little Boy (2015) - Rated 25 Aug 2022 |
80 57% | Felon (2008) - Rated 25 Aug 2022 |
83 67% | Arrival (2016) - Rated 25 Aug 2022 |
72 24% | Gran Torino (2008) - Rated 25 Aug 2022 |
73 26% | Snowpiercer (2014) - Rated 25 Aug 2022 |
78 45% | The Dark Knight (2008) - Rated 25 Aug 2022 |
65 10% | Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) - Rated 25 Aug 2022 |
75 31% | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Rated 25 Aug 2022 |
77 38% | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Rated 25 Aug 2022 |