Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aklesh3

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: Apr 20, 2018

Location: USA

Bio: I\'m a nice guy
more Recent Ratings
80 60% Dredd (2012) - Apr 20, 2018
50 48% Land of the Dead (2005) - Apr 20, 2018
100 96% Rango (2011) - Apr 20, 2018
60 55% Predator (1987) - Apr 20, 2018
30 42% Sunshine (2007) - Apr 20, 2018
100 96% Blazing Saddles (1974) - Apr 20, 2018
10 27% The Fighter (2010) - Apr 20, 2018
10 27% Once Upon a Time in America (1984) - Apr 20, 2018
2% Barry Lyndon (1975) - Apr 20, 2018
50 48% Miami Vice (2006) - Apr 20, 2018