akram

akram
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 09 Apr 2019
90 86% Ant-Man (2015) - Rated 09 Apr 2019
90 86% Midnight in Paris (2011) - Rated 09 Apr 2019
90 86% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 09 Apr 2019
80 36% Monster (2003) - Rated 09 Apr 2019
100 96% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 09 Apr 2019
100 96% Memento (2001) - Rated 09 Apr 2019
85 64% K-PAX (2001) - Rated 09 Apr 2019
85 64% Independence Day (1996) - Rated 09 Apr 2019
85 64% Chronicle (2012) - Rated 09 Apr 2019