aku_kamil

akukamil
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 27 May 2018
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Looper (2012) - Rated 27 May 2018
95 76% Oblivion (2013) - Rated 27 May 2018
78 40% What Women Want (2000) - Rated 27 May 2018
80 44% Bridge of Spies (2015) - Rated 27 May 2018
75 30% Green Lantern (2011) - Rated 27 May 2018
75 30% Sherlock Holmes (2009) - Rated 27 May 2018
95 76% House of Sand and Fog (2003) - Rated 27 May 2018
90 64% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 27 May 2018
78 40% Zombieland (2009) - Rated 27 May 2018
55 10% Ultraviolet (2006) - Rated 27 May 2018