akushlan

akushlan
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Aliens (1986) - Rated 14 Jan 2017
92 70% Maria Full of Grace (2004) - Rated 14 Jan 2017
96 84% Annie Hall (1977) - Rated 14 Jan 2017
50 6% Liar Liar (1997) - Rated 14 Jan 2017
68 23% Spider-Man 3 (2007) - Rated 14 Jan 2017
92 70% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 14 Jan 2017
84 54% Dogma (1999) - Rated 14 Jan 2017
77 31% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 14 Jan 2017
15 1% Meet the Fockers (2004) - Rated 14 Jan 2017
97 87% Taxi Driver (1976) - Rated 14 Jan 2017