akXin

akxin
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2010
Location: þarampol, orabura, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: it\'s all about me.

more Recent Ratings

50 10% Cube 2: Hypercube (2002) - Rated 29 Aug 2010
78 39% Hairspray (2007) - Rated 29 Aug 2010
79 42% The Number 23 (2007) - Rated 29 Aug 2010
88 71% Empire of the Sun (1987) - Rated 29 Aug 2010
45 7% Hide and Seek (2005) - Rated 29 Aug 2010
70 28% The Fifth Element (1997) - Rated 29 Aug 2010
85 61% Planet Terror (2007) - Rated 29 Aug 2010
91 82% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 26 Aug 2010
60 14% Knowing (2009) - Rated 26 Aug 2010
90 79% Thriller (1983) - Rated 26 Aug 2010