alaa300

alaa300
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 2% Timbuktu (2014) - Rated 14 Mar 2016
70 24% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 12 Mar 2016
85 49% Omar (2013) - Rated 11 Mar 2016
60 11% Requiem for a Dream (2000) - Rated 10 Mar 2016
80 39% Tangerines (2013) - Rated 09 Mar 2016
77 34% A Separation (2011) - Rated 07 Mar 2016
75 32% The Big Short (2015) - Rated 06 Mar 2016
65 16% The Great Beauty (2013) - Rated 04 Mar 2016
70 24% Mustang (2015) - Rated 04 Mar 2016
70 24% Sleepy Hollow (1999) - Rated 02 Mar 2016