alafleur

alafleur
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 84% The Big Short (2015) - Rated 09 Dec 2016
85 22% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 09 Dec 2016
96 84% The Sound of Music (1965) - Rated 09 Dec 2016
87 31% Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Dec 2016
85 22% Rocky (1976) - Rated 09 Dec 2016
60 4% Raging Bull (1980) - Rated 09 Dec 2016
96 84% Toy Story (1995) - Rated 09 Dec 2016
90 43% The Sixth Sense (1999) - Rated 09 Dec 2016
97 93% Schindler's List (1993) - Rated 09 Dec 2016
95 70% The Graduate (1967) - Rated 09 Dec 2016