alaina.whitt

alainawhitt
Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 79% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 16 Sep 2012
75 79% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 16 Sep 2012
80 87% Gone with the Wind (1939) - Rated 14 Jun 2012
90 95% Pretty Woman (1990) - Rated 14 Jun 2012
80 87% Babel (2006) - Rated 14 Jun 2012
65 67% Miss Congeniality (2000) - Rated 14 Jun 2012
55 48% Up in the Air (2009) - Rated 14 Jun 2012
90 95% The Princess Bride (1987) - Rated 14 Jun 2012
75 79% Office Space (1999) - Rated 14 Jun 2012
30 15% Casper (1995) - Rated 14 Jun 2012