alainmagnan

alainmagnan
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2020
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 10% Shark Tale (2004) - Rated 17 Mar 2020
80 43% Bruce Almighty (2003) - Rated 17 Mar 2020
70 22% The Simpsons Movie (2007) - Rated 17 Mar 2020
90 74% Goodfellas (1990) - Rated 17 Mar 2020
80 43% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 17 Mar 2020
90 74% Twin Peaks (1990) - Rated 17 Mar 2020
70 22% Seinfeld (1989) - Rated 17 Mar 2020
90 74% Mr. Bean (1990) - Rated 17 Mar 2020
80 43% Blackadder Goes Forth (1989) - Rated 17 Mar 2020
90 74% Black Swan (2010) - Rated 17 Mar 2020